To właśnie tę rzecz Victoria Beckham zawsze ma ze sobą w podróży
fot. Getty Images

To właśnie tę rzecz Victoria Beckham zawsze ma ze sobą w podróży

Oto sekret nienagannej fryzury gwiazdy.
29.04.2019

Jej włosy zawsze wyglądają doskonale. Nawet, jeśli właśnie wysiada z samolotu... (a wiecie zapewne, jak trudno osiągnąć ten efekt). Może nawet zwłaszcza, kiedy wysiada z samolotu. W jednym ze swoich ostatnich Insta Stories Victoria Beckham wyznała bowiem, że kiedy wybiera się w podróż, do bagażu podręcznego wkłada zawsze nieduży, praktyczny gadżet i to właśnie on pozwala jej utrzymać niesforne kosmyki w ryzach. Mowa o turystycznej prostownicy do włosów, jaką znajdziecie w ofercie domu mody Balmain. 

Victoria Beckham przywraca do łask buty z przełomu lat 90. i 2000.

Podróżna prostownica do włosów Balmain - rzecz, z którą Voctoria Beckham nie rozstaje się w podróży

Prostownica, która sprzedawana jest w czarnym eleganckim opakowaniu z naturalnej skóry (ozdobionym wyraźnym logo marki), dostępna jest w internecie. Victoria kupiła ją na stronie Lookfantastic.com, ale produktu chwilowo tam nie znajdziecie – już zdążył wyprzedać się co do sztuki, mimo, że kosztuje prawie 200 funtów. Jest jednak bardzo wygodny w użyciu. Nie wymaga podłączania do prądu (dlatego właśnie można używać go nawet w przestworzach) i pozwala nie tylko idealnie wyprostować włosy, ale i lekko je podkręcić. W zależności od potrzeb, może nagrzewać się do temperatury od 160 do 200 stopni Celsjusza, co pozwala na ustawienie trzech różnych programów. 

Prostownica do włosów Balmainfot. materiały prasowe

„Długo szukałam idealnej prostownicy, której mogłabym używać w podróży, i której nie trzeba by ładować, by zanim wysiądę z samolotu, móc poprawić fryzurę. Większość nie jest w stanie nagrzać się do naprawdę wysokiej temperatury, ale nie prostownica od Balmain, która na zawsze odmieniła moje życie” – nie kryła swojego entuzjazmu projektantka. „Nigdy więcej potarganych włosów po wyjściu z samolotu” – dodała. Pora wypróbować jej patent. W końcu wakacje zbliżają się wielkimi krokami. 

O tej torbie Victorii Beckham było naprawdę głośno. Teraz łudząco podobną znajdziecie w Zarze.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie