Ten kosmetyczny gadżet odmłodzi cię o dobre kilka lat
fot. iMax Tree / Agencja Free

Ten kosmetyczny gadżet odmłodzi cię o dobre kilka lat

Pielęgnacja cery w najbardziej luksusowym wydaniu.
30.05.2019

Kto decyduje o tym, co jest luksusowe? Kiedy marka staje się elitarna? Odpowiedź na te i inne pytania znaleźliśmy podczas pierwszej edycji Luxury Carnival, która odbyła się w dniach 10-11 maja. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do miłośników dobrego stylu, przedstawicieli marek selektywnych oraz osób, które łączy jedna filozofia: miłość do luksusu, szyku i piękna. Oczywiście my też tam byłyśmy.

Szczoteczki do oczyszczania twarzy FOREO – gwiazdy na Luxury Carnival

Co wpadło nam w oko? Najdroższe na świecie urządzenia do domowej pielęgnacji, czyli szczoteczki do oczyszczania twarzy LUNA Gold i LUNA Platinium for men szwedzkiej marki FOREO. Które podczas wydarzenia zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce. Co je wyróżnia? Oprócz zbawiennych dla skóry właściwości – doskonały design – każda wykończona jest 18-karatowym złotem lub platyną.

Szczoteczki do oczyszczania twarzy FOREO  LUNA Gold i LUNA Platinium for men

/ fot. materiały prasowe

Jak działają szczoteczki? Już wyjaśniamy. Produkty z serii LUNA luxe przenoszą pulsacje T-Sonic™ o niższej częstotliwości za pomocą koncentrycznego ułożenia silikonowych prążków na obszary skłonne do zmarszczek. Po zabiegu skóra o razu staje się jędrniejsza i gładsza. Cenne metale szlachetne w połączeniu z pulsacjami zapewniają bardzo dokładne i przyjemne oczyszczanie. 8000 pulsacji na minutę usuwa aż 99,5% bakterii, pozostałości makijażu i sebum. Z kolei nieporowaty silikon zapobiega gromadzeniu się bakterii i jest do 35 razy bardziej higieniczny niż tradycyjne włosie szczoteczek. Urządzenia są wodoodporne – powodzeniem można używać ich w wannie lub pod prysznicem. Posiadają 8 stopni intensywności, a pełne naładowanie wystarcza do 450 użyć.

fot. materiały prasowe

Prawdziwa fuzja luksusu i zaawansowanej pielęgnacji skóry, prawda? Bo o cudownych właściwościach szczoteczek może szybko przekonać się każdy, kto choć raz ich użył. I choć cena dla wielu może wydawać się kontrowersyjna (koszt LUNA Gold to 25 690 zł, a LUNA Platinium to aż 34 900 zł), nikogo chyba nie zdziwi informacja, że te modele znalazły już swoich pierwszych odbiorców w Polsce. Bo czy może być coś lepszego w pielęgnacji skóry w XXI wieku?

fot. materiały prasowe

 

Produkty LUNA znajdziecie na stronie: www.foreo.com

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie