Już niebawem będzie można kupić kosmetyki popularnej francuskiej marki i... Karla Lagerfelda!
fot. Getty Images

Już niebawem będzie można kupić kosmetyki popularnej francuskiej marki i... Karla Lagerfelda!

Pomysł narodził się jeszcze przed śmiercią mistrza.
26.06.2019

Wygląda na to, że nawet po śmierci Karl Lagerfeld nie zamierza zwalniać tempa... W końcu pozostawił po sobie sygnowaną własnym nazwiskiem, prężnie działającą markę. Za której sterami stoi teraz nie kto inny, lecz sama Carine Roitfeld, jedna z najsłynniejszych redaktorek i stylistek, globalna dyrektor mody BAZAAR, a prywatnie – była przyjaciółka mistrza. Najnowszy projekt brandu Karl Lagerfeld? Kolekcja kosmetyków do makijażu stworzona wspólnie z popularną francuską marką L'Orèal Paris. Premiera planowana jest na wrzesień jeszcze tego roku!

Branża mody i gwiazdy oddali hołd Karlowi Lagerfeldowi podczas specjalnego wydarzenia w Paryżu.

Kolekcja kosmetyków Karl Lagerfeld x L'Orèal Paris już niebawem w sprzedaży!

Pomysł narodził się jeszcze przed śmiercią mistrza, i zgodnie z jego intencją kosmetyki do makijażu, wchodzące w skład linii, mają łączyć w sobie charakterystyczny dla projektanta rock'n'rollowy sznyt i niezobowiązującą francuską elegancję. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze nie wiadomo. Nie wiadomo też jeszcze, jakich konkretnie produktów można się spodziewać. Na razie mówi się, że wśród nich znaleźć się mogą cienie do powiek, szminki i eyelinery.

„Ta kolekcja kosmetyków do makijażu ma idealnie wpisywać się w styl Karla Lagerfelda i być odzwierciedleniem tego, co projektant w makijażu cenił najbardziej – w końcu nie raz używał cieni do powiek do kolorowania swoich szkiców” – zdradziła Caroline Lebar, specjalistka do spraw komunikacji domu mody Karl Lagerfeld. Podkreślając, że projektantowi od zawsze zależało, by produkty stworzone we współpracy z innymi markami, dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. 

Kolekcja produktów do makijażu Karla Lagerfelda i L'Orèal Paris będzie drugą kolekcją kosmetyków sygnowaną nazwiskiem mistrza. Wcześniej projektant współpracował już z firmą Model Co. Tworzył także własne kosmetyki, między innymi perfumy. Wszystkie w bardzo designerskich opakowaniach. Czy te będą podobne? Dowiemy się już niebawem. Produkty mają trafić do sprzedaży 27 września 2019, dzień przed rozpoczęciem paryskiego tygodnia mody na wiosnę-lato 2020.

10 ekscentrycznych zwyczajów Karla Lagerfelda.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie