Kolejna edycja warsztatów Women@Work za nami
fot. mat. prasowe

Women at work

Kolejna edycja warsztatów Women@Work za nami

Wspaniałe mentorki, inspirujące wystąpienia i niezwykle praktyczne warsztaty
09.11.2017

Women@Work to inspirujące spotkanie dla kobiet

Za nami kolejne spotkanie z cyklu Women@Work, w którym wzięło udział czterdzieści przedsiębiorczych kobiet, czytelniczek magazynu Harper's Bazaar. Uczestniczki miały okazję 
wysłuchać inspirujących prelekcji i uczestniczyć w grupowych warsztatach. A wszystko w niesamowitych wnętrzach Złota 44 w Warszawie. Tym razem spotkanie miało za zadanie udowodnić, że sukces nie jest domeną jedynie wyjątkowych, wybranych kobiet. Prowadzące krok po kroku wytłumaczyły,  że sukces to kwestia dobrze opracowanego planu i że siła do jego realizacji jest w każdej z nas. 
 

fot. materiały prasowe
 
 
Uczestniczki miały okazję poznać Joannę Górę, redaktor naczelną magazynu Harper’s Bazaar, która przybliżyła 150-letnią historię magazynu. Spotkanie poprowadziła Joanna Malinowska-Parzydło – założycielka Personal Brand Institute, influencerka biznesu oraz autorka bloga i książki „Jesteś marką”.
Ponadto czytelniczki naszego magazynu wzięły udział w wyjątkowych warsztatach z jeszcze bardziej wyjątkowymi mentorkami: Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, dyrektor PR i Komunikacji, trenerem komunikacji biznesowej i mówcą motywacyjnym, Anią Kuczyńską, główną projektantk i dyrektor kreatywną marki ANIA KUCZYŃSKA, Kamilą Kubiak, dreamsetterką, twórczynią metody ChouChou „Jak zjeść słonia czyli zrealizować wymarzony cel", Pauliną Holtz aktorką, trenerką sportów siłowych, i autorką książek oraz Katarzyną Szegidewicz, właścicielką maki LA BOBA.
 

Paulina Holtz i Dariia Day / fot. materiały prasowe
 
Podczas spotkania z cyklu Women@Work, dzięki Dr Irena Eris, uczestniczki mogły skorzystać z porad dermokonsultatnki, zaś mistrzyni makijażu Dariia Day przybliżyła tajniki makijażu biznesowego. Zaś dzięki marce Solar, Agnieszka Martyna przybliżyła tajniki dress-code'u biznesowego. Warsztaty opierały się na kolekcji Solar, jesień-zima 2017/18.
 

Agnieszka Martyna  / fot. materiały prasowe
 
Zajrzyjcie do naszej galerii zobaczcie więcej zdjęć z wyjątkowego spotkania Women@Work:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo