Pierwsza edycja cyklu Women at Work
Relacja z pierwszej edycji cyklu Women at Work

Women at work

Pierwsza edycja cyklu Women at Work

Zobaczcie relację z wyjątkowych spotkań pokazujących kobiety, jako mocną stronę biznesu.
05.12.2015

Za nami pierwsza kampania z cyklu Woman at Work, podczas której mieliśmy okazję spotkać się z Paniami na konferencjach oraz warsztatach, jakie zorganizowaliśmy w Sopocie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Panie piastujące stanowiska menedżerskie korporacji oraz właścicielki firm z całej Polski porozmawiały na temat: jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie, jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie, w jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl.

 

Do grona prelegentów dołączyli eksperci firm: Deloitte Polska i Prudential, oraz Joanna Malinowska-Parzydło, założycielka Personal Brand Institute. Nieodzownym elementem towarzyszącym każdej kobiecie pomagającym uwypuklić jej siłę jest wizerunek.

 

Kreacją wizerunku kobiet sukcesu zajęli się nasi partnerzy: Simple, Sephora oraz Bio-Profil. W ramach Woman at Work zaprosiliśmy Panie do zapoznania się z nowymi technologiami wspierającymi przedsiębiorczość. Wiedzy na ten temat i inspiracji dostarczyły spotkania z ekspertami firm Sony oraz BMW. Warsztaty odbyły się w 5 prestiżowych lokalizacjach na terenie całego kraju. Gościli nas:

 

Hotel Qubus w Krakowie
Hotel Haffner w Sopocie
Haston City Hotel we Wrocławiu
Concordia Design w Poznaniu
Amber Room w Warszawie

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo